Підписатися на RSS

Колектив загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. с. Солгутове у 2013-2014 н. р. став лауреатом обласного конкурсу програм інформатизації навчальних закладів. «Школа інформаційного суспільства» у номінації : «Сільський загальноосвітній навчальний заклад». Комп’ютерний комплекс, що функціонує в школі надано педагогічному колективу школи за вдале впровадження програми «Рівний доступ до якісної освіти». Завдяки наявним 22 комп’ютерам, які підключені до мережі Інтернет нам вдалось забезпечити кожного учителя комп’ютерною технікою, якою користуються при підготовці до уроків та позакласних занять. Всі педагогічні працівники пройшли навчання за програмою «Партнерство в навчанні» та отримали відповідні сертифікати. Одержані знання активно використовують під час кроків і позакласних заходів з дітьми.

Наша школа обрала інформативно-технологічний напрям, окрім матеріальної бази, яка відповідає вимогам щодо запровадження даного профілю, учитель інформатики пройшла навчання, одержавши належну підготовку на базі обласного інституту педагогічної освіти.

Застосування інформаційно-комунікаційних технологій значно полегшило роботу адміністрацію школи при плануванні роботи, підготовці до педрад, нарад, веденні шкільної документації. Учителі нашої школи на протязі навчального року презентують навчальні проекти та позакласні заходи, активно використовують електронний конструктор уроків. В школі створена широка мережа предметних гуртків. Під час обласного семінару вчителів математики вчитель математики, презентувала роботу математичного гуртка.

Про ефективність такої роботи свідчать наші результати в олімпіадах та численних конкурсах. Так в 2012 – 2013 н. р. маємо 12 призерів районних олімпіад та 3 учасники обласних олімпіад.

Кiлькiсть переглядiв: 194

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.