Підписатися на RSS

Використання проектно – дослідницької технології для розвитку творчої особистості обдарованої дитини.

Аналіз проектів підготовлених вчителями школи

План роботи з обдарованими дітьми

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Солгутове

на 2016-2017 навчальний рік

категорія тема заходу форма заходу дата відповідальні примітка
Учителі Спiвбесiди з учителями щодо органiзацiї наукової, методичної дiяльностi, роботи з обдарованими дітьми індивідуальні співбесіди протягом місяця ЗНВР Ліщук О.Г.
Учителі Поповнення інформаційного банку даних про: • інтелектуально обдарованих дітей; • творчо обдарованих дітей; • спортивно обдарованих дітей; організаційна робота до 20.09.2016 ЗНВР Ліщук О.Г
Заступник директора педагог-організатор Складення плану роботи з обдарованими дітьми на 2016-2017 навчальний рік організаційна робота до 15.09.2016 ЗНВР Ліщук О.Г.
Учителі Органiзацiя роботи факультативiв, спецкурсiв, та предметних гуртків до 20.09.2016 ЗНВР Ліщук О.Г
Психологічна служба Мікродослідження в класах «Обдарована дитина» тестування вересень всі класи Психолог школи Бондар М.М.
Заступник директора Призначення наукових керівників для учнів, котрі здійснюють наукові дослідження в МАН організаційна робота до 01.10.2016 ЗНВР Ліщук О.Г.
Вчителі Підготовка учнів до участі в І етапі предметних олімпіад організаційна робота вересень жовтень Вчителі-предметники
Заступник директора Аналіз мережі гуртків для роботи з обдарованими уч­нями до 25.09.2016 ЗНВР Ліщук О.Г.
Заступник директора керівники гуртків Налагодження зв'язку із позашкільними закладами міста Гайворона: центром дитячої та юнацької творчості, ДЮСШ з метою допомоги творчому розвитку обдаро­ваних дітей організаційна робота протягом місяця Директор школи
Заступник директора Методична оперативка « Умови проведення та вимоги щодо оформлення науково-дослідницьких робіт» оперативка 17.12.2016 ЗНВР Ліщук О.Г.
м\о учителів математики, географії, фізики Надавати практичну допомогу учасникам МАН консультації протягом року Вчителі- предметники
Учителі-предметники Залучення учнів до участі у районних, обласних та Всеукраїнських конкурсах: «Левеня», «Кенгуру», «Бобер», «Соняшник», «Кришталева Сова». конкурс протягом року Керівники конкурсів
Учителі, учні Організувати і провести І етап Всеукраїнських учнівських олімпіад індивідуальна робота постійно Учителі-предметники
Учителі-предметники Підготовка учнів до участі в II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад індивідуальна робота до 20.10.2016 ЗНВР Ліщук О.Г.
Учителі Нарада при заступникові директора «Робота з обдарованою дитиною» Квітень 2017 ЗНВР Ліщук О.Г.
М/о вчителів української мови та літератури, учні Участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені П.Яцика творчий конкурс за графіком Волуйко Н.В. Горячківська Л.О.
Координаційна рада Аналіз підготовки до конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнями-членами наукового товариства співбесіда 26.11.2016 ЗНВР Ліщук О.Г.
Адміністрація «Про підсумки участі школярів у I етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад» наказ по школі до 30.11.2016 ЗНВР Ліщук О.Г.
Вчителі школи Використання проектно – дослідницької технології для розвитку творчої особистості обдарованої дитини. Аналіз проектів підготовлених вчителями школи Нарада при директорові Березень 2017 Директор школи
Вчителі школи Оновлення стенду досягнень обдарованих дітей (І поверх школи) творчий проект Листопад 2016 Педагог-організатор
Вчителі школи Оформлення науково-дослідних робіт згідно з вимогами, підготовка їх до конкурсу-захисту до 10.12.2016 Наукові керівники
Вчителі школи Участь у І (міському) етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН конкурс-захист Січень 2017 Учні-члени МАН
учні, учителі-предметники Участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад за графіком Керівники м/о
Адміністрація • «Про підсумки участі школярів у II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад»; • «Про участь учнів школи в І етапі конкурсу-захисту науково-дослідних робіт МАН» накази по школі Січень 2017 Адміністрація
Методичні обєднання Аналіз результативності участі команди школи в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад засідання методичних об'єднань за графіком Учителі-предметники
Методичні обєднання Підготовка до участі в IIІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад індивідуальна робота за графіком Учителі-предметники
Вчителі школи Аналіз проведення предметних тижнів по школі Нарада при директорові Квітень 2017 Дирекція школи
Учителі Аналіз роботи методичних об'єднань з обдарованими учнями засідання м/о Травень 2017 Голова м/о
Члени методичної ради Аналiз наукової та методичної роботи в школі в 2016-2017 навчальному роцi засiдання методичної ради школи Травень 2017 ЗНВР Ліщук О.Г.

Банк даних про обдарованих дітей (зведена табл)

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Солгутове

Всього учнів у школі Включено до банку даних За типами обдарованості
інтелектуальна та академічна обдарованість художня обдарованість соціальна обдарованість рухова або спортивна обдарованість
125 41 9 8 1 29

Банк даних

академічно обдарованих учнів загальноосвітньої школи с. Солгутове за наслідками 2016/2017 н.р.

№п/п Прізвище, ім’я учня клас Назва ЗНЗ Досягнення
1. Орел Валерія Олександрівна 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове І м. в конкурсі укр. мови П. Яцика
2. Атаманенко Вероніка Анатоліївна 5 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове І м. у конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика (ІІ етап) – 2016 р І м. у мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка (ІІ етап) ; Призер районного та обласного конкурсу «Паросток» (ІІ місце)
3. Таужнянський Денис Анатолійович 6 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районній олімпіаді з математики
4. Гончарук Катерина Михайлівна 8 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районній олімпіаді з української мови; ІІІ м. в районній олімпіаді з інформаційних технологій
5. Большакова Ізабелла Максимівна 9 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове І м. в районній олімпіаді з правознавства
6. Гречанюк Олена Олександрівна 10 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районній олімпіаді з хімії; ІІІ м. в районній олімпіаді з математики; І м. в районній олімпіаді з біології; І м. в обласній олімпіаді з екології; учасник обласної олімпіади з біології.
7. Бабенко Євгеній Юрійович 10 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районній олімпіаді з біології
8. Гончаренко Марина Миколайївна 10 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районній олімпіаді з англійської мови; ІІ м. в конкурсі «Сонети Шекспіра» (англ. мова).
9. Чистякова Діана Сергіївна 11 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районній олімпіаді з історії; ІІІ м. в районній олімпіадіз економіки

Банк даних

спортивно обдарованих учнів загальноосвітньої школи с. Солгутове за наслідками 2016/2017 н.р.

№п/п Прізвище, ім’я учня клас Назва ЗНЗ Досягнення
1. Ревега Аліна Вікторівна 4 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове Призер районних змагань з карате та учасник змагань з карате «Кубок України – 2016»
2. Мельник Рената Олександрівна 5 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з туризму
3. Окопна Юлія Олександрівна 5 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з туризму
4. Липницька Анна Юріївна 5 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з туризму
5. Токарчук Дмитро Денисович 5 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з туризму
6. Лисогор Максим Іванович 5 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з туризму
7. Таужнянський Денис 6 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з туризму
8. Чернієнко Єлизавета Олександрівна 7 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районних змаганнях з баскетболу; ІІ м. в районних змаганнях з туризму
9. Лисогор Ольга Іваніна 7 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районних змаганнях з баскетболу; ІІ м. в районних змаганнях з туризму
10. Гончаренко Владислав Вадимович 7 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з туризму
11. Цикалюк Вікторія Олегівна 7 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районних змаганнях з баскетболу; ІІ м. в районних змаганнях з туризму
12. Моторнюк Валерія 7 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з туризму
13. Кирилюк Олександр Данилович 7 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м .в районних змаганнях з туризму
14. Гончарук Катерина Михайлівна 8 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районних змаганнях з волейболу; ІІІ м. в районних змаганнях з баскетболу
15. Арбуз Ілона Леонідівна 8 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районних змаганнях з волейболу; ІІІ м. в районних змаганнях з баскетболу
16. Морондель Ольга Володимирівна 8 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з волейболу
17. Докійчук Владислав Андрійович 8 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районних змаганнях з волейболу
18. Шаманський Богдан Русланович 8 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з волейболу
19. Козира Володимир Андрійович 8 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з волейболу
20. Герасімов Максим Леонідович 9 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в обласних змаганнях з футболу; ІІ м. в районних змаганнях з волейболу
21. Мельник Дарія Олегівна 9 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районних змаганнях з баскетболу
22. Сивун Олексій Григорович 9 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з волейболу
23. Морошан Олексій Давидович 9 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з волейболу
24. Гречанюк Олена Олександрівна 10 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районних змаганнях з волейболу
25. Бабенко Євгеній Юрійович 10 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з волейболу
26. Вовк Людмила Сергіївна 10 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районних змаганнях з волейболу
27. Іванов Дмитро Вікторович 10 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з волейболу
28. Новіков Олександр Васильович 10 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІ м. в районних змаганнях з волейболу
29. Новікова Ольга Василівна 11 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове ІІІ м. в районних змаганнях з волейболу

Банк даних

соціально обдарованих учнів загальноосвітньої школи с. Солгутове за наслідками 2016/2017 н.р.

№п/п Прізвище, ім’я учня клас Назва ЗНЗ Досягнення
1. Новікова Ольга Василівна 11 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове Голова учнівського парламенту

Банк даних

художньо-обдарованих учнів загальноосвітньої школи с. Солгутове за наслідками 2016/2017 н.р.

№п/п Прізвище, ім’я учня клас Назва ЗНЗ Досягнення
1 Полягушко Ірина Тарасівна 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове Учасниця танцювального гуртка «Первоцвіт» при Гайворонському будинку культури
2 Ярова Крістіна Василівна 2 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове Відвідує гурток «Юні друзі природи», учасниця обласного конкурсу «Новорічна композиція»
3 Горячківська Марія Андріївна 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове Відвідує танцювальний гурток
4 Іващук Яна Сергіївна 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове Відвідує танцювальний гурток
5 Коваль Вікторія Тарасівна 4 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове Учасниця хореографічного колективу «Намистинка» І місце на фестивалі «Одеса-фест», Гран-прі на міжнародному конкурсі – фестивалі «Соняшник»
6 Савкова Владислава Андріївна 5 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове Відвідує танцювальний гурток
7 Боровик Марія Вікторівна 7 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове Навчається в Гайворонській музичній школі по класу скрипки
8 Арбуз Ілона Леонідівна 8 ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Солгутове Відвідує танцювальний гурток

Переможці шкільного туру

олімпіад у початковій школі у 2016/2017 н.р.

Прізвище та ім’я учня Клас Зайняте місце Предмет Вчитель
1 Гончаренко Софія 1 І Навчання грамоти Волощук Н.Г.
2 Гончаренко Софія 1 І Математика Волощук Н.Г.
3 Гончаренко Софія 1 І Природознавство Волощук Н.Г.
4 Олійник Ігор 2 І Українська мова Ніколюк Н.В.
5 Сивун Олександра 3 І Українська мова Захаренко О.С.
6 Сивун Олександра 3 І Математика Захаренко О.С.
7 Орел Валерія 3 І Природознавство Захаренко О.С.
8 Ревега Аліна 4 І Українська мова Рогова Н.Т.
9 Коваль Андрій 4 І Математика Рогова Н.Т.
10 Ревега Аліна 4 І Природознавство Рогова Н.Т.

Призери ІІ туру Всеукраїнських учнівських

олімпіад з базових предметів за 2016/2017 н.р.

№ з/п Прізвище учителя ПІБ учня-призера олімпіади Клас З якого предмета є призером Зайняте місце
1. Красножон О.В. Гречанюк О. 10 Біологія І
2. Красножон О.В. Бабенко Є. 10 Біологія ІІІ
3. Красножон О.В. Гречанюк О. 10 Хімія ІІІ
Злагоднюк О.Г. Гречанюк О. 10 Математика ІІІ
4. Злагоднюк О.Г. Таужнянський Д. 6 Математика ІІІ
5. Лютинська М.О. Гончарук К. 8 Інформаційні технології ІІІ
6. Бельська А.В. Гончаренко М. 10 Англійська мова ІІ
7. Захаренко М.С. Чистякова Д. 11 Історія ІІІ
8. Горячківська Л.О. Гончарук К. 8 Українська мова ІІ
9. Злагоднюк О.Г. Чистякова Д. 11 Економіка ІІІ
10. Захаренко М.С. Большакова І. 9 Правознавство І

Списки учнів

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Солгутове,

які захищалися на районному етапі конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів – членів Гайворонської філії МАН в 2016/2017 н.р.

ПІБ учня Клас Секція Назва роботи ПІБ учителя
1 Гречанюк О.О. 10 Біологія Оцінка якості води за допомогою рослинних тест-систем. Красножон О.В.
2 Гончарук К.М. 8 Хімія Дослідження якісного вмісту аніонів у воді з місцевих джерел. Красножон О.В.
3 Козира В.А. 8 Математики Надзвичайні трикутники. Злагоднюк О.Г.
4 Старчук Д.О. 9 Математика Ознаки подільності та їх властивості. Злагоднюк О.Г.
Кiлькiсть переглядiв: 560

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.